Skip to content
avatar_673caa6b085d55-51052565-84357899

About K. G.

Na een muziekopleiding aan de conservatoria van Mechelen en Antwerpen begin jaren '80 en actviteiten als instrumentalist (keyboards, gitaar, basgitaar), componist (Clasico V, La Casa M en Karl Georges) en multimedia engineer (Aim Productions) ben ik sinds eekele jaren ook met veel passie en ideeën in het creëren van (vnl. digitale) kunst gedoken. Ook het fototoestel is al meer dan 20 jaar nooit ver uit de buurt en het resultaat van reizen en observaties wordt mee geïntegreerd in het grafisch werk.   

Belangrijke inspirators zijn Pierre Alechinski, Roger Raveel, Magritte,  Victor Brauner. Sommige werken, zoals SUMMER BREEZE zijn tevens ook een referentie naar een eigen song/compositie. 

Aangezien het voornamelijk om digitale kunst gaat is het toevoegen van persoonlijke elementen of een persoonlijke boodschap in het werk meestal ook mogelijk. Neem contact om uw idee voor te stellen.  

Website

Social media

Location

3990
Peer
,
BE

Phone number

0478607118

VAT number

No works found

Exposities

No data was found